Jezioro Lebsko skoro v noci

Dnes nefoukalo, takže nám pláž ukázala svou civilizovanou tvář. Lidi v barevných ohrádkách proti větru, pivo a zmrzlina, píšťalka a rádio ze stanoviště plavčíků.

 

Ale když se pláž kvečeru vylidní, ohrádky zmizí a plavčíci odejdou domů, zase převládne prostor pro hru. Skákali jsme z vyplaveného kmene do dálky a hráli na Rexíky. To je honička v písku, ale na všech čtyřech. K velkému veselí dětí jsme tím nakazili i sousedy 🙂

A pak rychle do Restauracje Stodola na večeři, abychom to dnes do osmi stihli. A stihli, i když jsme tam byli už sami. Měli jsme okurkovou poléku (výborná, z nastrouhané kvašené okurky, mrkve, brambor a kopru), smaženého lososa a candáta, Honza grilovanou krkovičku a Pepi sladké pirogy.

Viki už sice chtěla jet domů spát a Šimon si při Rexíkovi natáhl sval, ale stejně jsme se jeli ještě trochu projet. A nakonec i projít, protože jsme dojeli do vesničky Kluki na břehu jezera Lebsko, o kterém jsme sice věděli, ale zatím jsme ho ještě neviděli. Krása. Byli jsme tam skoro sami a poklady objevené náhodou jsou nejkrásnější.

 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.